Bize Türk’ün gücünü gösterin

TURK-600x250

Bir binayı daha bombalayın, yıkamadığınız duvar kalırsa üzerine yazın ‘biz geldik, devlet geldi’ diye. Okullara girin ağır makineli silahlarınızla ve karatahtalara yazın ‘İtaat edeceksiniz’ diye PÖH, JÖH imzalarıyla ki çocuklar öğrensinler sizden Türk’ün gücünü. Hatta fotoğraflar çektirin pozlar verin tüm bu yaptıklarınızı görelim diye. Küfredin aydınına, devrimcisine, insan olanına dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar.
Bir insan vurun sonra dua edin sizi yaratan tanrıya. Hatta her vurduğunuz insandan sonra dua edin sizi yaratan tanrıya hala yaşıyor olduğunuz için.
O asil kanınızın dolaştığı vücudunuzun sağlıklı olabilmesi için her vurduğunuz insandan sonra yiyin, için ve nefes alın daha bir derinden.

Ve şükredin Enver’e, Talat’a, Cemal’e ve dahi Mustafa Kemal’e; sizin bu ırkın bir ferdi olarak, uyuyup, yemenizi, içmenizi sağladığı için. Size Türklüğü, Müslümanlığı bahşettikleri için mutlu olun. Varsın bir zamanlar atalarınızın kanını dökerek ninelerinize tecavüz edilerek bir cumhuriyet kurmuş olsunlar, hatta soykırım yapmış olsunlar, önemli olan Türk ırkına ait bayrağın ”özgürce” dalgalanıyor olması diye düşünün.
Size Türklüğü, Müslümanlığı bahşedenlere hizmet edin; onların saraylarında, yalılarında, köşklerinde lüks ve sefa içinde yaşamaları için daha çok kurşun sıkın, gaz sıkın.

Tayyip Erdoğan’a teşekkür edin, size Türk’ün gücünü göstermenizi sağladığı için. Selam yollayın Ankara’ya Cizre’de bir binanın altında bıraktığınız insanları diri diri yakarak.
Bize Türk’ün gücünü gösterin.
Bugün bir çocuk daha öldürün ki büyüdüğünde karşınıza dikilmesin. Beyaz bayrak sallayanları da vurun.
Okulları, evleri, işyerlerini vurun.
Köyleri, kasabaları, şehirleri vurun.
Yolları vurun, çeşmeleri vurun.
Ağaçları, çiçekleri, hayvanları vurun.
Bize Türk’ün gücünü gösterin.
Ve her vurduğunuz şeyin üzerine Türk bayrağını serin. Ve tüm yaptıklarınız için dualarını isteyin yakınlarınızdan, bize ‘Türk’ün gücünü’ gösterdiğiniz için.